Další mistrák doma s SK Aritma Praha "C" v neděli 27.5.2018.

27.05.2018 20:25

V neděli po poledni jsme sehráli další mistrák doma s SK Aritma Praha "C". Chtěli jsme vylepšit naší bilanci domácích zápasů, kterou máme horší než ze zápasů venku. Dále jsme se chtěli poučit z předchozích zápasů, kdy jsme měli malou střeleckou úspěšnost. Na marodce jsme měli Honzu, Tomáše i Patrika. Venca byl se školou v zahraničí. Pro zápas byli nominováni: Petros T., Vasyl G., Adam O., Max I., Jiří B., Matěj M., Samuel J., Arsi B., Jakub K., Filip K., Tomáš S.

1. poločas      4 : 0

Brankář: Tomáš H., góly: 2x Petros T., Samuel J., Matěj M.

2. poločas       5 : 0

Brankář: Tomáš S., góly: 2x Samuel J. (Petros, Matěj), Max I., (Adam), Petros T., Adam O. (Sam)

Konečné skóre se zastavilo na výhře 9 : 0.

Již v kabině jsme se pokusili společně rozebrat příčiny naší střelecké impotence a nevyužívání herní převahy. Dle výsledku se zdá, že se nám to povedlo. Soupeř nám umožnil si vyzkoušet věci, na kterých jsme se před zápasem dohodli. V prvním poločase, to ještě nebylo ideální. Chyběl náběh za obranu, chyběla přesnost nahrávek. Naopak v druhém poločase se podařilo odstranit i tyto neduhy a myslím si, že i kluci si hru užívali. Konečně. Jen to zopakovat i v dalších zápasech. Další zlepšení jsem viděl v soubojích 1:1, kdy si více hráčů začalo dovolovat a tím jsme mohli jít do přečíslení. Super. To, že jsme některé 100% šance ještě nedali, nás už nemusí tolik mrzet. Důležité je opravdu zapamatovat si klíčové věci, abychom opět "nebušili" do obranného valu. Nyní v krátkosti hodnocení hráčů: Petros 9-dovoloval sis 1:1, výborné střely ze střední vzdálenosti, které na soupeře platily :-) Max 8-ublížil si v prvním poločase svojí nekázní. V druhé půli to bylo super. Vasyl 8-udělal velký posun od minulého zápasu a chtěl více hrát. Občas zapomínáš dostupovat hráče. Bacha na to.  Jiří 10-výborně odehraný zápas, kdy si vypomáhal obraně, zakládal útoky, volal sis, jen nepanikařit, když už jdeš do zakončení :-) Matěj 9-no tak konečně, jsem Tě viděl hrát opět na balónu, dovoloval sis, příště si zkus jako útočník více zaběhnout za obranu. Adam 9-až na pár míčů, tak ses snažil míče dostat na zem, dovoloval sis, chtěl si hrát, nakonec ses i dočkal gólu. Sam 10-jsem rád, že jsi všem chtěl ukázat, jaký jsi fotbalista, výborné náběhy a klid v zakončení. Super. Arsi 9-opět důrazný, chtěl si hrát, dovoloval sis 1:1, někdy i v riskantních situacích v obraně, což už jsem trnul :-) Kuba 9-pár nepřesností tam bylo, ale chtěl si hrát, nebál ses říci o míč, dobře si dostupoval a hlavičky se od Tebe asi nedočkáme :-( :-) Filip 8-po delší době ses objevil v ostrém zápase a byla vidět trochu nerozehranost. Chtěl si hrát. Bohužel se Ti moc nechce bránit, když ztratíš míč a je potřeba více mluvit. Tomáš S. 8-mluvil si, takže jsi byl soustředěný :-) Moc práce si neměl, ale dva výborné zákroky tam byly. Zlepšuješ se v rozehrávce. Jen tak dál. Průměrná známka 8,8, zatím nejvyšší. přeji Vám, aby jste si i další zápas takhle užili a bavili se hrou :-)

Rodičům děkujeme za povzbuzování, Honzovi a Tomášovi, že přišli kluky podpořit a Ondrákům za třešně.