Další mistrák venku dne 22.4. na trávě SK Třeboradice.

23.04.2017 20:28

V sobotu před polednem jsme sehráli další mistrák venku nakonec po dohodě na trávě místo na UMT SK Třeboradice. Druhý zápas po sobě nás čekal těžký soupeř, který obývá 2. příčku tabulky. Byl jsem zvědav, jestli se kluci poučili z chyb z minulého zápasu. Bohužel jsme řešili velkou marodku Matěj, Petros, Luky, Mathias a ještě k tomu Yuta šel do školy. Pro zápas byli nakonec nominovániJiří B., Adam O., Max I., Václav J., Arsi B., Samuel J., Patrik H., Jakub K., Jan Z., Marek V., Denis K.

1. poločas       2 : 0

Brankář: Jan Z.

2. poločas       3 : 2

Brankář: Jan Z., góly: Adam O. (Sam),  Denis K. (Marek)

Konečné skóre se zastavilo na 5 : 2 v náš neprospěch.

Jak už jsem předesílal, tak jsme si před zápasem shrnuli chyby, které jsme dělali v minulém zápase. Byl jsem rád, že to kluci stále měli v paměti a sami si odpovídali na otázky, co udělat jinak. Paráda. Opět jsme chtěli hrát po stranách, dostupovat hráče, střílet ze střední vzdálenosti, atd. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, nebáli se hrát. Kluci opravdu plnili to, co jsme si řekli a hra se přelévala nahoru, dolu (hřiště bylo z kopce, takže doslovně :-)) My jsme soupeři dobře odebírali míče ještě před zakončením, ale i naše akce končili opět na statných zadácích soupeře. Škoda, že se v prvním poločasu nikdo nepřidal do kombinace se Samem, který se nebál hrát. Škoda, že jsme vytvořili dvě malé chybky, které soupeř potrestal. Nejdříve Adam špatně odehrál míč při rohu, poté Honza malinko zaspal při výběhu. Stav po prvním poločase byl 2:0 a kluci šli z hřiště se svěšenou hlavou, zbytečně. Myslím si, že ho neodehráli špatně. Takže jsme se snažili je vyburcovat a "nakopnout", aby nesmutnili, ale pokračovali v kombinační hře a více se cpali před bránu soupeře a nebáli se zakončovat, že se nakonec dočkají. Takže šli do druhého poločasu opět odhodlaní, jako by byl zápas na začátku. Myslím si, že v druhé části zápasu kluci ještě přidali, ještě více si dovolovali 1:1, kombinovali, komunikovali. Super. Měli jsme i trochu smůly, kdy kluci dali i dvě břevna po pěkných střelách ze střední vzdálenosti. Hra se přelévala. Soupeř hrál jednoduše účelně, kdy dlouhými pasy hledal své útočníky, kteří nám zatápěli. Musím však pochválit naše zadáky Jirku, Kubu i Adama, který tam zaskakoval, jak spolu komunikovali, zaskakovali za sebe, křižovali se. Super. My jsme předváděli košatější hru, Sam našel hráče do kombinace a nejenom on. Nakonec se kluci za svou snahu dočkali a Adam skóroval pěknou střelou z dálky a Denis byl pak důrazný ve vápně a zvedali jsme ruce nad hlavu podruhé. Zápas jsme sice prohráli, ale musím kluky moc pochválit za to, jak pracovali, jak plnili, co jsme si řekli, jak spolu výborně komunikovali. Super. Nyní krátce k jednotlivcům: Jiří-odehrál dobře celý zápas, výborně dostupoval, nebál se hrát, bral si míče od Honzy, začal komunikovat a organizovat spoluhráče v zadních řadách. Paráda. Adam-zůstalo mu velké nasazení z minulého zápasu, ale ještě přidal v hravosti, kdy se nebál hrát, dovoloval si a míče pouze neodkopával. Super. Max-ze začátku na něm byla vidět nerozehranost po nemoci, ale postupně se dostával do herní pohody a soupeřovi hodně zatápěl svojí rychlostí. Venca-dobře odehrál první poločas, kdy se nebál 1:1, byl důrazný, dobře si kryl míč, jenže v druhém poločase, jako kdyby mu docházely síly. Na tom musíme zapracovat, co říkáš? Arsi-nevím, jestli to bylo novým obutím :-), ale míč ho poslouchal, nebál se hrát, kličky mu vycházeli, měl výborné zpracování. Moc chválím a doufám, že Ti to vydrží. Sam-zápas se mu moc povedl. Nebál se hrát, ukázal dobrou kličku, velký přehled na hřišti, výborně kombinoval. Super. Patrik-pro mě milé překvapení, jak se nebál hrát, zapojoval se do kombinace, dával míče dřív od nohy a nepouštěl se do přetlačování, závodění se soupeřem. Paráda. Kuba-na zadákovi odehrál většinu zápasu a odehrál to tam výborně a nebyl rozdíl mezi poločasy, jako to u Kuby známe z předchozích zápasů. Takže pochvala. Honza-opět se v brance nenudil a tým podržel. V druhém poločase lépe reagoval na hru a vystupoval z brankoviště, tak aby mohl včas vyběhnout, což párkrát i ukázal. Velká pochvala. Marek-měl také lepší první poločas, kdy se nebál hrát, dohrával souboje, ukázal svou rychlou kličku, ale stejně jako Vencovi, tak v druhém poločase mu docházely síly. Déňa-tentokrát se choval jako správný kapitán, který na spoluhráče mluví a povzbuzuje je. Více zapojil hlavu a hlas, takže nelítal po celém hřišti. V druhém poločase se výborně zapojoval do kombinace, nebál se 1:1. Chválím.

Doufám, že si tento zápal, nasazení, hravost, zodpovědnost vůči týmu všichni zapamatují a předvedou i v dalších zápasech. Moc bych si to přál :-)