Halový turnaj MŽ 2005 a ml. v neděli 11.3.2018 v hale v Říčanech.

12.03.2018 17:08

V neděli 11.3.18 jsme v poledne zajížděli na halový turnaj do haly v Říčanech, kde se mělo hrát systémem 4+1 a potkat se mělo celkem 7 týmů. Bohužel jeden z nich nedorazil, tak se alespoň protáhla doba zápasu ze 12 minut na 15. Měla to být taková "tečka" za zimním soustředěním, kam však nemohli jet všichni, kvůli systému hry. Na tento turnaj byli nominováni: Petros T., Adam O., Jiří B., Matěj M., Václav J., Samuel J., Arsi B., Patrik H., Denis K. Do haly se za námi přijel podívat Yuta, který v Čechách tráví poslední týden. Měl u sebe sálové boty, tak se k nám připojil. 

Nyní jen v krátkosti přináším výsledky jednotlivých zápasů:

SK Černolice : Řepy                 3 : 4

Brankář: Denis K, góly: 2x Petros T., 2x Matěj M.

První zápas turnaje a bylo znát, že jsme moc zápasů v hale neodehráli. Chyběla souhra, kombinace. Soupeř šel do vedení a byl odhodlán zápas vyhrát. Naštěstí se kluci trochu srovnali a hra se vyrovnala. Postupem času se nám podařilo srovnat nepříznivé skóre. V závěru soupeř zahrál rukou ve vápně, a proto o našem vítězství rozhodla penalta. Matěj se nezalekl.

FK Říčany : Řepy                       5 : 2

Brankář: Denis K., góly: Yuta N., Matěj M.

Do ideálu měla naše hra daleko. Naopak soupeř na nás nastoupil kombinační hrou a bylo na něm vidět, že do haly chodí trénovat a jsou na ní zvyklí. Déňa si v bráně také vybral slabší chvilku. Ale jak se říká "všechno zlé, je pro něco dobré". Z této lekce jsme se poučili do dalších zápasů.

Junior Dobřejovice : Řepy         0 : 5

Brankář: Patrik H., góly: 2x Petros T., Matěj M., Václav J., Yuta N.

Konečně jsme se dočkali, krásné kombinační hry s rychlým přechodem do útoku. Najednou to šlo a kluci se rozehráli. V závěru zápasu už chtěl dát gól každý a opustili jsme kombinační hru. Naše škoda :-(

FK Újezd nad Lesy : Řepy           3 : 4

Brankář: Patrik H., góly: Václav J., Denis K., Petros T., vlastní

Dobrý vstup do zápasu. Kluci si stále kombinovali a rychle jsme šli do vedení. Náskok jsme navyšovali. Jenže po polovině zápasu na hřišti zavládl trochu chaos, čehož houževnatý soupeř využil a skóre začal snižovat. Až v závěru se kluci opět probrali a vítězství už si nenechali vzít.

SK Světice : Řepy                        0 : 5

Brankář: Patrik H., góly: 2x Yuta N., 2x Denis K., Václav J.

Pohodový zápas na konec turnaje, kdy od první minuty kluci udávali tempo zápasu. Chyběl větší klid v koncovce. Především Jiří měl hodně šancí a ne a ne to tam spadnout :-) 

V konečném zúčtování nám 4 výhry a jedna prohra přinesla konečné 2. místo, když jsme s domácími, kteří turnaj vyhráli, měli horší vzájemný zápas. Jsem rád, že si kluci odvezli placku a soustředění zakončili úspěšně.

Rodičů děkujeme za povzbuzování. Všem Jirkům děkuji za podporu.