Halový turnaj v hale Zbuzany dne 29.1.2017

30.01.2017 12:34

V neděli hned po ránu jsme zajížděli na halový turnaj do haly ve Zbuzanech. Sraz byl hodně brzo, tak jsem byl zvědav, jak budou kluci vypadat. Musím říci, že vypadali dobře, svěže. To bylo dobré znamení. Díky včasnému příjezdu jsme se mohli v klidu převléci, v klidu se seznámit s halou, protože to byl náš první halový turnaj. Hrálo se systémem 5+1 a nás čekaly 4 týmy, kdy jednotlivé zápasy trvaly 20 minut. Nyní v krátkosti k soupisce a k výsledkům jednotlivých zápasů:

Soupiska: Petros T., Jiří B., Matěj M., Yuta N., Jakub K., Václav J., Mathias K., Denis K.

SK UNIO Vršovice : Řepy     3 : 3

Brankář: Mathias K., góly: 2x Matěj M. (Petros), Petros

Výborný vstup do zápasu. Brzo jsme vedli 2:0. Jako kdyby se kluci lekli, že to jde tak lehce. Začali panikařit a rázem soupeř srovnal. Dokonce šel i do vedení. Petros byl v závěru proti, aby si soupeř vzal všechny body a z přímáku srovnal.

TJ Sokol Tišice : Řepy        0 : 9

Brankář: Mathias K., góly: 5x Matěj M. (Jirka, Petros), 2x Václav J. (Matěj, Jirka), Jiří B., Petros T.

Hratelný soupeř. Matěj byl jak na střelnici. Kluci si zápas užili a předvedli se dobrou kombinační hrou. Dalo jim to "křídla".

Temposauři : Řepy             4 : 2

Brankář: Mathias K., góly: Yuta N., Matěj M. (Kuba)

Jenže nás čekal velmi dobře hrající tým z Tempa. Kluci nestíhali reagovat na dobře a rychle hrající tým. Kupili chyby, které soupeř trestal. Mathias ještě pár loženek chytil a odčinil tak svojí chybičku v začátku zápasu. Přišla malá bouřka, že si hru kluci zbytečně komplikovali a místo, aby lítal míč, lítali oni.

SK Botafogo Mělník : Řepy    1 : 7

Brankář: Mathias K., góly: 2x Matěj M. (Déňa), 2x Václav J. (Matěj), Jiří B. (Déňa), Jakub K. (Matěj), Denis K. (Matěj)

Zápas o konečné umístění. Kluci zabrali a krásnou kombinační hrou soupeře přehráli. Super. Pěkná tečka turnaje.

Takže v konečném součtu jsme obsadili krásné 2. místo a Matěj vyhrál nejlepšího střelce turnaje.

Matějovi gratuluju a všechny kluky chci moc pochválit, že se prezentovali dobrou hrou. Do střelecké tabulky se zapsalo 7 hráčů z 8 a celkem nastříleli kluci 21 gólů. Super. Škoda, že ještě neumějí rychleji reagovat na hru soupeře a někdy si hru zbytečně komplikují. Přitom jim stále říkám, že fotbal není složitá hra, ale musí se u ní přemýšlet. Rodičům, kteří vstali a povzbuzovali nás, děkujeme.