Poslední zápas základní skupiny v neděli 28.1.2018 s FK Brandýs nad Labem.

03.02.2018 15:57

Hned v neděli jsme zajížděli na další zápas zimní ligy, kde nás čekal soupeř FK Brandýs nad Labem. Oproti zápasu nás doplnil Déňa, jinak vše zůstalo jako v sobotu. Pro tento zápas byli nominováni: Petros T., Jiří B., Max I., Adam O., Václav J., Samuel J., Vasil G., Jakub K., Tomáš H., Jan Z., Denis K. Nyní k zápasu:

1. poločas       2 : 5

Brankář: Jan Z., góly: Max I. (Déňa), Petros T. (Jiří)

2. poločas       1 : 4

Brankář: Jan Z., gól: Tomáš H. (Kuba)

Konečné skóre se zastavilo na 9 : 3 v náš neprospěch.

Ani ne po 24 hodinách jsme nastupovali k dalšímu zápasu, kdy jsme si chtěli upevnit šestou pozici  po základní části. To se však nepovedlo a my jsme sehráli náš nejhorší zápas na turnaji. Nedařila se nám kombinace, naopak jsme kupili chyby, ze kterých nás soupeř trestal. Zbytečné ztráty míčů po špatném vhazování autů, kdy jsme nebyli schopni nechat nohy na zemi a rozhodčí to nenechával být. Nemohli jsme kluky nabudit, na hřišti bylo ticho a působili jsme hodně odevzdaně. Soupeř měl naopak "křídla" a napadal nás hodně vysoko. Většinu sil jsme zřejmě nechali na hřišti v předchozím zápase s Duklou. Bohužel to nebyl jediný smutný moment z tohoto zápasu. Asi v polovině druhého poločasu si nešťastně přisedl nohu náš brankář Honza a putoval do nemocnice, kdy vyfasoval sádru až nad koleno! Všichni Honzu moc pozdravují a přejí mu rychlé uzdravení. Do brány se na zbytek zápasu postavil Venca a nevedl si špatně. Na nejhorším výkonu i výsledku už to nic nezměnilo. Opět nebudu hodnotil jednotlivce, ale rád bych se poohlédl za naším účinkování na zimní lize, kde jsme srovnali síly s týmy z vyšších soutěží. Takže celkem jsme odehráli 6 zápasů. Celkem 3x jsme po prvním poločase vedli (1:0, 4:1, 3:2), ve zbylých to bylo (2:3, 0:1, 2:5). Skóre prvních poločasů jsme měli vyrovnané 12:12. Naopak druhé poločasy se nám moc nevyvedli, kdy jsme pouze jednou remizovali 2:2, zbylé už jsme prohráli (2:5, 1:4, 1:5, 0:5, 1:4). Skóre druhých poločasů bylo 7:25. Celkové skóre jsme měli 19:37, což je 3 góly na zápas a to vidím, jako pozitivum, že jsme v každém zápase byli schopni dát více než jeden náhodný gól. 5 zápasů se nám povedlo a kluky za ně moc chválím. Co se nám však ukázalo a potvrdilo to naše tvrzení před každým zápasem, že pokud nehraje alespoň 6 hráčů v poli na svá maxima, tak s takovými týmy nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky. Je nutno si však uvědomit, že jsme se po celou dobu turnaje potýkali s marodkou či absencí hráčů - vánoce. Naopak pozitivně lze hodnotit, že se do týmu postupně zapracovali dva noví hráči Vasil a Mykhaylo. Nezbývá nám, než stále na sobě pracovat a zlepšovat se. Získané zkušenosti, doufám, že zúročíme během jarní části sezóny.

V sobotu 3.3.2018 už nám zbývá na zimní lize odehrát poslední zápas o konečné umístění s SK Roztoky.