První mistrák doma dne 11.9.2016 s 1999 Praha

12.09.2016 10:41

V neděli odpoledne jsme sehráli první mistrák v nové sezóně doma na trávě s 1999 Praha. Na sraz dorazili všichni nominovaní. Počasí moc fotbalové nebylo, ale to nám nevadilo, protože kluci byli vybaveni dostatkem tekutin. Měli jsme za sebou intenzivní přípravu, ve které jsme si hlavně zvykali na nové rozměry hřiště a na počet hráčů na hřišti. Proto jsem byl hodně zvědav, jak premiéru soutěžního zápasu kluci zvládnou. Hřiště jsme postavili tak, aby fanoušci byli blízko a mohli nás hnát :-). Pro tento zápas byli nominováni:

Soupiska - Petros T., Jiří B., Adam O., Matěj M., Samuel J., Arsi B., Patrik H., Yuta N., Jakub K., Max I., Mathias K., Marek V., Denis K.

1. poločas       2 : 1

Brankář: Jiří B., góly: Mathias K., (Matěj), Jakub K. (Marek)

2. poločas        4 : 1

Brankáři: Mathias K. a Jakub K., góly: Arsi B. (Petros), Jakub K. (Petros), Arsi B. (Mathias), Denis K.

Konečné skóre se zastavilo na 6 : 2 v náš prospěch. 

Musím říci, že zaslouženě. Od první minuty bylo na klukách vidět odhodlání a chuť si to dnes užít. Snažili se plnit dohodnuté věci, které jsme si společně ještě v kabině zopakovali. Nyní zmíním tři v tomto zápase dle mého nejdůležitější. Obsazování-prakticky celý zápas kluci obsazovali soupeřovi hráče a dobře jim odebírali míče předskočením, důrazem v soubojích. Nabízení-nikdo se pro tentokrát neschovával a všichni chtěli hrát a pomáhali si navzájem svým pohybem do volného prostoru. Souboje 1:1-konečně pochopili, že na hřišti je více místa udělat si kličku a nechat soupeřova hráče za sebou a jít do přečíslení. Vše jsme si opět probrali na konci zápasu a mluvili hlavně kluci. Bylo na nich vidět jakou radost z předvedené hry měli. Užili závěrečné děkovačky rodičům i oslavy v kabině :-) Jednotlivce dnes hodnotit nebudu, protože většina hráčů odehrála zápas na jedničku. Zbytek se hodně snažil a nikdo zápas neodflákl. Teď už si jen přát, aby to klukům vydrželo. Všechny moc chválím. 

Jirkovi Mottlovi moc děkuji, že nám odpískal už druhý zápas v řadě, Jiřímu Beránkovi za zápis a asistenci na lajně. Rodičům a všem fanouškům děkujeme za povzbuzování. Příště Vás jen požádám, jestli by nám nešlo pomoci s brankami na konci zápasu, protože si myslím, že za takový výkon si to kluci i my trenéři zasloužili. Co myslíte? Když zápas odflákneme, tak si je za trest sami a bez reptání odneseme :-) Děkujeme předem.