První zápas zimní ligy v neděli 9.12.2018 s FK Motorlet.

09.12.2018 21:08

V neděli jsme zajížděli na první zápas zimní ligy, kde nás čekal soupeř z ligy FK Motorlet. Bohužel opět jsme se potýkali s velkou absencí hráčů. Na marodce jsme měli Martina P., Ondru D., Filipa Kob., Jiří B., Pro tento zápas byli nominováni: David K., Filip Kvap., Jaroslav H., Matija B., Vasyl G., Max I., Adam O., Matěj M., Václav J., Tomáš H., Samuel J., Arseniy B., Jakub K., Edgal S.M. Nyní k zápasu:

1. poločas       7 : 1

Brankář: Filip K., gól: Matěj M.

2. poločas       4 : 0

Brankář: Filip K.

Konečné skóre se zastavilo na 11 : 1 v náš neprospěch.

Zvolili jsme variantu rozestavení, kde jsme chtěli vycházet ze zajištěné obrany. Řekli jsme si, že musíme soupeře dostupovat a napadat ho, již při přebírání míče. Dařilo se to jen částečně. Soupeř kombinoval a byl více na míči. Nutno dodat, že silný vítr mu částečně nahrával nás zatlačit na naší půlku. Bohužel v rozhodujících chvílích jsme prohrávali osobní souboje 1:1, kde jsme nebyli dostatečně důrazní. Škoda. My se do zakončení dostali pouze párkrát. I když Matija ve vyložené šanci za stavu 2:0, trefil levou nohou pouze tyč. Trochu mě mrzí, že jsme nechtěli více hrát s míčem a nesnažili se kombinovat. Míče jsme dost nakopávali no a místo abychom využívali krajů hřiště, tak většina rozehrávaných míčů šlo do středu hřiště. Tam nás soupeř napadal a míče jsme ztráceli. Z jednoho odkopu se dobře zorientoval Matěj a lobem přehodil brankáře. Do druhého poločasu poslal soupeř novou "směnu" a my jsme v prvních minutách špatně pokryli jednoho útočníka, který nám vsítil rychle dva góly. Když jsme se konečně zformovali, dokázali jsme více hrát na balónu a párkrát se dostat i do zakončení. Musím kluky pochválit, že i když v nohách měli celodenní turnaj, tak to nikdo neodchodil a kluci makali až do konce zápasu.

Rodičům, kteří dorazili, děkujeme za povzbuzování.