Shrnutí podzimní části sezóny 2017-2018.

27.11.2017 08:58

Shrnutí podzimní části sezóny 2017-2018

V sobotu dne 25.11.2017 po poledni jsme se sešli v restauraci na našem travnatém hřišti, abychom si zhodnotili uplynulou podzimní část sezóny 2017-2018. Nyní bych v krátkosti uvedl výsledky našeho snažení:

Letní soustředění v Brdech:

Sezóna nám začala již na letním soustředění v Brdech. Přesunuli jsme se z lesů na fotbalové hřiště do Sportovního centra Věšín. Což nám umožnilo trávit více času na hřišti a sehrát více přípravných zápasů (Viktiria Žižkov, SK Březnice, FK Motorlet Praha, Spartak Rožmitál, Spartak Strašice). Kluci si zde mezi sebou zvolili kapitána Jiřího B. a jeho zástupce Denise J. K. Těsně před zahájením sezóny jsme ještě poměřili síly s Dukla JM.

Sezóna - podzim 2017:

Díky dobrému postavení v tabulce na konci předchozí sezóně, kde jsme většinu zápasů hráli proti starším hráčům, jsme postoupili do vyšší první třídy I.A. Myslím si, že to byla a je pro nás velká výzva :-) V naší skupině je celkem 12 týmů, což nám dalo 11 zápasů za půl-sezóny. Do sezóny celkově vstoupilo 16hráčů. Výsledky jednotlivých zápasů jsou uvedeny v tabulce:

Ze shrnutí je vidět, že se týmu podzimní část sezóny povedla a pouze 3x prohráli a 8x vyhráli. Celkové skóre má pozitivní s rozdílem +50 gólů!!! Tyto čísla znamenají to, že máme průměr 6,9 gólů na zápas. Super. Takže bych chtěl všechny tygry za tyto čísla moc pochválit. Tým skončil na krásném 3. místě tabulky. Nyní ještě pohledy z oficiálních stránek fotbalu, kde jsou vidět statistiky domácích zápasů a zápasů venku. Opět se nám více dařilo venku! Ale je to dáno i počtem odehraných zápasů venku a doma.

 Individuální hodnocení

O naše góly a asistence se postaralo celkem neuvěřitelných 15 hráčů ze zmiňovaných 16 hráčů! Paráda. Pro lepší přehlednost jsem součty bodů a umístění shrnul do tabulky dole. Tam si dohledáte jednotlivé bodové hodnocení a pořadí. Nyní v součtu uvedu umístění na prvních příčkách, kde v závorce uvedu počet gólů a asistencí. Takže celkově se na prvním místě umístil Matěj MOTTL 38 (26+17), 2) Denis KOČOVSKÝ 20 (16+4), 3) Adam ONDRÁK 16 (10+6), 4) Václav JONÁK 10 (5+5), 5),........ všem, kdo bodovali moc gratuluju a moc je všechny chválím. Samozřejmě včetně Honzy, který má úplně odlišný úkol :-) Musím říci, že v této části sezóny nemáme ani jednoho hráče, který by jasně aspiroval na post nejužitečnějšího hráče uplynulé části sezóny, a proto necháme nyní tuto část vyhodnocení prázdnou a budeme doufat, že na jaře se svými výkony někdo z hráčů o tento post popere. 

Střelci

 

Docházka

Výkony hráčů jsou závislé na jejich přístupu k tréninkům, proto byli vyhlášeni hráči s největší účastí na trénincích v podzimní části sezóny, kdy z celkových 29 tréninků byl na tréninku:

27x - Denis K.

26x - Jakub K.

25x - Jiří B., Matěj M., Samuel J., Yuta N.

Plány

V zimní přestávce plánujeme odehrát zimní ligu na UMT Junior Praha, kde nás čeká celkem 8 zápasů. Začátkem Března pojedeme na ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. To vše budeme doplňovat přípravnými zápasy.

Poděkování

Všem hráčům, kteří nás reprezentovali při mistrovských a přípravných zápasech.

Velké poděkování samozřejmě patří realizačnímu týmu, který se snaží s každý hráčem pracovat individuálně a tím mu dávají větší klid na soustředění se při nácviku nových dovedností, což je u takto rozmanitého týmu, jako jsme my, klíčové. Takže VELKÉ poděkování patří kolegům trenérům: Jiřímu BERÁNKOVI a Petrovi NEBESKÉMU za spolupráci v této uplynulé části sezóny.

 

Další poděkování samozřejmě směřovalo k rodičům, kteří kluky a náš tým podporují finančně, odváží na zápasy, vodí kluky na tréninky, bouřlivě nás podporují, podílejí se na přípravě hřiště před zápasy. V neposlední řadě jim patří velké díky za přípravu pokrmů pro konání oslavy zakončení "dokopnou". Díky tomu jsme byli schopni být samostatní. Všem velké díky.

 

Další poděkování patřilo našemu mateřskému klubu TJ SOKOL ŘEPY, který nás podporuje a stará se o zajištění soutěží.

 

Další velké poděkování patří našemu hlavnímu sponzorovi firmě www.dovoz-jidel.cz (Beránkům) za kompletní zajištění občerstvení na dokopnou a firmě KBJ (od Jiřího Mottla), která dodala sladkosti do balíčku a šáňa.

 

Další poděkování patří rodičům, kteří se nějakou měrou podílejí na chodu našeho týmu při zápasech, trénincích a turnajích:

Jiřímu MOTTLOVI - náš zapisovatel, bez kterého bychom neměli předchozí statistiky. 

 

Fotografové - hlavní Jiří ONDRÁK a občasná fotografka Natálka - zvěčňují naše děti při akcích v jednotlivých zápasech.

 

Manželce Jarče - za velkou podporu, trpělivost a shovívavost se dvěma fotbalisty doma :-), dále za roli vedoucí týmu při zápasech. 

Trenér