V neděli 12.6.2022 mistrák doma s FAAZ

13.06.2022 17:25

V neděli 12.6.2022 jsme sehráli domácí mistrák s prvním FAAZ. Pro zápas byli nominováni: David K., Daniel D., Maksim I., Vasyl G., Ali W.A., Petr V., Adam O., Oleksandr P., Matěj M., Jiří B., Ivan S., Václav J., Arsi B., Jakub K., Tomáš S. Nyní už krátké zhodnocení:

1. poločas      1 : 4

Brankář: Tomáš S., gól: Ali W.A. (Matěj)

2. poločas      1 : 6

Brankář: Jiří B., gól: Jakub K.

Konečné skóre se zastavilo na domácí prohře 2 : 10.

Čekal nás zápas s prvním a my věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. A musím říci, že to se nám podařilo na jedničku. Sice jsme dostali rychlý gól, ale kluky to spíše nakoplo a zvýšili obrátky. To soupeřovi nedělalo moc dobře :-) Díky aktivitě se nám podařilo rychle vyrovnat. Hra se přelévala, akce střídala akci. Jak říkal p. rozhodčí krásný dorostenecký zápas. Bohužel pak nás srazili dvě naše chyby, kdy jsme darovali 2 góly doslova na zlatém podnosu. To námi malinko otřáslo, ale brzy se kluci vrátili do tempa a opět se snažili něco vymyslet. U nás se k Petrovi posunul Kuba a myslím, že jim spolupráce šla náramně a snažili se soupeře nepouštět do zakončení. Vepředu byl naopak Matěj, který měl míč podržet a rozdat na nabíhající spoluhráče a to se povedlo také. Takže kluky za první poločas moc chválím. Super. O poločase jsme museli vystřídat Tomáše, který měl zdravotní indispozici. Děkuji Jiřímu, který se toho nebál a postavil se mezi tyče a měl spousta pěkných zákroků. Díky. Začátek druhého poločasu bylo stále vidět odhodlání si ještě zápas užít a ukázat se, postupem času však bylo vidět, jak nám v horkém odpoledni dochází síly a už jsme nebyli schopni zachytávat rychlé náběhy soupeře. Je to jak naschvál, že na takový zápas je zrovna, tak teplé počasí. Avšak pro oba týmy stejné. Takže vymlouvat se nemůžeme. V závěru se na hrotu objevil Kuba, který z posledních sil upravil konečné skóre. Soupeř moc gólů nedostává, ale klukům se podařilo jim vsítit celkem 3 z celkových 22. Paráda :-) Nyní už nám zbývá se připravit na poslední zápas sezóny, který sice na konečné umístění nemá vliv, ale rádi bychom skončili s pozitivním skóre, co říkáte? Popereme se o to, abychom zakončili sezónu s kladnými čísly? :-)

Nyní v krátkosti hodnocení hráčů. David 2 - za celkový výkon by sis vysloužil jasnou 3, protože jsi dokázal zachytávat nájezdy soupeře, stíhal jsi rychlostně, nebál ses rozehrávat. Přesto jsem nucený Ti známku snížit za blikanec, který byl v danou chvíli hodně netaktický. To už jsme si vysvětlili, že? Stejně tak laciné gesta. Jsi jeden z nejzkušenějších hráčů, ke kterému mladší spoluhráči vzhlíží, tak je potřeba být nad věcí i v takových chvílích. Daniel 2 - nakonec ses dostal do hry a líbí se mi, jak v zápase mluvíš, nabízíš se. Jen tak dál.  Ali 3 - Tvá největší síla je v dohrávání situací, kdy jdeš za míčem dokonce. Nebojíš se soubojů 1:1. Chválím. Vasyl 2 - šel jsi do hry až na druhý poločas a bylo vidět, že ze začátku máš problém s vysokým tempem zápasu. V průběhu hry ses srovnal a pak už to bylo dobré. Maksim 2 - bylo vidět, že nejsi úplně "ve své kůži". Jsem u Tebe zvyklí, že je Tě plné hřiště. Je pravda, že jsme hráli proti komplexnímu týmu a prosadit se nebylo úplně jednoduché. Příště se je potřeba více uvolnit. Petr 3 - musím Tě pochválit, jak sis zkušeně počínal v odebírání míčů, dobře jsi předskakoval, dobře jsi mluvil. Paráda. Saša 2 - v minulém zápase sis dovoloval a na vše bylo dostatek času. V tomto zápase to bylo naopak, na nic nebyl čas a měl jsi s tím trochu problém. Je pořád nutné pracovat s tím, že míč přijímám a už musím vědět, co chci udělat. Věřím, že Tobě to půjde. Adam 3 - je na Tobě vidět, že si poslední zápasy moc užíváš a jdeš ostatním příkladem svým nasazením, bojovností, to jak kluky povzbuzuješ. Moc chválím. Matěj 3 - objevil ses v útoku, kde jsi měl míč přidržet a počkat na náběhy spoluhráčů. Tvá část úkolu se povedla dobře, kdy jsi skutečně byl schopen míč podržet i přes důraz soupeřových obránců. Stále si vymýšlel průnikové nahrávky. Vysloužil sis pochvalu i od rozhodčího, který odvedl také dobrou práci. Což je pro Tebe určitě dobré povzbuzení do další práce, viď :-) Jiří 3 - dostal jsi přednost, kvůli tomu, že už dokážeš využít své persony a jsi schopen hrát do těla a díky tomu jsi získal pár důležitých míčů. Super. Velké poděkování, že jsi šel do bránu při Tomášově indispozici. Díky. Venca 3 - šel jsi do druhého poločasu a na to, že jsme hráli s nejtěžším soupeřem, tak si do zápasu vstoupil bez bázně a hned ses zapojil do kombinace. Super. Arsi 3 - musím říci, že Ti silní soupeři vyhovují a dobře sis počínal v osobních soubojích 1:1, míče sis dával dříve od nohy a tím jsi méně ztrácel. Jen ten gól ze standardky stále ne a ne padnout :-) Ivan 3 - jako pitbul. Na soupeře ses zavěsil a hodně si mu znepříjemňoval hru. Přitom se nebojíš míče vyvážet a konstruktivně rozehrávat. Chválím. Kuba 3 - byl jsi nasazen k Petrovi na stopéra, abys zachytával soupeřovi náběhy a v prvním poločase jsi to plnil na jedničku. Bylo však vidět, že je to fyzicky hodně náročné. Přesto chválím. Odměnil ses gólem po přesunu do útoku v závěru zápasu. Tomáš 2 - bohužel už při rozehřívání bylo vidět, že nejsi úplně v pořádku. Oceňuji, že ses nakonec mezi tyče postavil, i když to bylo jen na poločas. Tak snad budeš brzo 100% fit, abys klukům pomohl. Průměrná známka týmu je 2,6.

Rodičům, kteří dorazili, moc děkujeme za povzbuzování.