V neděli 2.10.2022 mistrák doma na trávě se Spartak Kbely

02.10.2022 20:12

V neděli 2.10.2022 jsme sehráli mistrák doma se Spartak Kbely. Pro zápas byli nominováni: David K., Maksim I., Vasyl G., Petr V., Matěj M., Jiří B., Venca J., Jakub K., Denis J.K., Tomáš S., Marek Sv., Tobiáš Kalina.  Za muže "A" byli nominováni Arsi B. Nyní už krátké zhodnocení:

1. poločas      3 : 0

Brankář: Tomáš S., góly: Matěj M. (Kuba), 2x Maksim I. (2x Matěj)

2. poločas      5 : 0

Brankář: Tomáš S., góly: 2x Maksim I. (Matěj, Kuba), 2x Jakub K. (Déňa, David), Matěj M. (Déňa)

Konečné skóre se zastavilo na domácí výhře 8 : 0.

Čekal nás zápas s týmem, který chtěl také poprvé bodovat, takže bylo nutné se na zápas dostatečně namotivovat, nastartovat, zopakovat si důležité věci, které tvoří tým! Do zápasu oba týmy vstoupily aktivně. Nás však uklidnila první branka, když se trefil Matěj po nahrávce od Kuby. Všichni jsme byli moc rádi, když na zápas dorazil rozhodčí se zkušenostmi. Což so projevovalo po celý zápas, kdy na kluky mluvil, vysvětloval a tím si získal jejich přízeň a nikdo neremcal. Mohli jsme se soustředit pouze a jen na hru. No a tak si kluci hráli a bavili se fotbalem. Maksovi svědčil post na kraji hřiště a do poločasu dvakrát skóroval po nahrávkách od Matěje. Poločas jsme rozehráli dobře a tak bylo nutné nepolevit a stále jít do zápasu v plném nasazení a nepolevovat. Což se povedlo a kluci si zápas moc užívali. Škoda, že ještě spousta průnikových nahrávek neprošla, nebo byl ofsajd. Na to si musíme dát v příštích zápasech pozor. Maksim byl k nezastavení, k němu se přidal Kuba, Matěj a Déňa, kteří společně navyšovali skóre. Vše však začínalo odzadu, kdy se kluci nebáli míče brát od Toma a snažili se konstruktivně a včas rozehrát. To vše vytvářelo prostory pro náběhy a již zmíněné průnikové nahrávky. Je potřeba si vše zapamatovat do dalších zápasů, protože včasná nahrávka, nahraju a nabíhám, mluvené slovo, důraz v osobních soubojích, souboje 1:1, auty do nohy, a tak podobně fungují na všechny soupeře. Co říkáte, souhlasíte?

Hodnocení jednotlivých hráčů: David 3 - zklidnil ses a chceš si každý zápas užít, dobře míče rozehráváš, zlepšil si dostupování, což vede k tomu, že nemusíš "hasit" vše na poslední chvíli. Super. Auty do nohy :-) Maksim 3 - jak jsem předesílal, tak post na kraji hřiště Ti svědčil, kdy jsi "piloval" lajnu nahoru i dolu. Výborný tah na branku, dobrý výběr místa. Pochvala Vasyl 3 - znovu jsi dával míče dříve od nohy a tím si míče neztrácel. Naopak ses znovu zapojoval do kombinaci. Dáváš pěkné centry za obranu, pokud to situace umožňuje. Dobré dostupování a odebírání míče od soupeře. Paráda. Petr 3 - vrátil ses na posledního a výborně si organizoval hru, dobře jsi předskakoval, když byla možnost, tak jsi míče vyvážel. Dobrá práce. Matěj 3 - bylo vidět, že už si byl 100% zdravý a vymýšlel si průnikovky za obranu. Co se mi líbilo, tak jsi začal organizovat hru a dáváš si pozor na to, kdy si voláš o míč, abys spoluhráče zbytečně nemátl. Pokračuj v tom. Super. V závěru už ses malinko schoval vzadu :-) Jiří 3 - dlouho jsi nebyl kvůli nemoci, ale Ty jsi výborně fyzicky připraven. Takže výpadek na Tobě nebyl znát a zápas si odehrál výborně. Měl si dobré razantní centry do vápna, zabíhal si za obranu, zapojoval ses do kombinace. Super. Venca 3 - stejně jako Jiří i Ty jsi měl kvůli nemoci výpadek. Odehrál si výborně první poločas, kdy ses nebál hrát, kombinoval si, dovoloval sis 1:1. Avšak o poločasu už si hlásil, že fyzička není na 100%, takže jsme Tě museli střídat. Škoda. Je potřeba to dohnat. Souhlasíš? :-) Kuba 3 - zápas pro Tebe začal první a končil poslední minutou, což byla výrazná změna :-) Chtěl si hrát, rval ses o každý centimetr směrem dopředu a vyplatilo se. Super. Doufám, že to nebylo tou páskou? :-( :-) Déňa 3 - posunul ses do středu zálohy a myslím, že to byl dobrý posun. Dokážeš pomoci obraně a zároveň si dobře míče vyvážel a rozdával na spoluhráče. Důrazný v osobních soubojích. Jinak nediskutovat s rozhodčím a centry do vápna více razantní, ju :-) Tomáš 3 - byl to zápas spíše na rozehrávku nohou, koordinování spoluhráčů, což je pro brankáře důležitá činnost. Takže jsem rád, že jsi na to měl prostor. Dobré výběhy a sbírání míčů. Ještě více mluvit na spoluhráče. Souhlasíš? :-) Marek 2 - doba hájení skončila :-) Za první poločas Ti musím známku snížit, jelikož si na hřišti nabyl vidět ani slyšet. Jako by ses uspokojil základní sestavou. Avšak je potřeba se v takových zápasech chtít ukázat, nebát si něco vyzkoušet. V druhém poločase už to bylo ono a myslím, že sis tento poločas užil daleko více. Nebo se mýlím? :-). Tobiáš - opět ses zase o malinký kus posunul. Moc Ti děkujeme za pomoc a doufám, že i Ty na sobě cítíš malé posuny?Arsi 3 - nechal jsem si tě nakonec, protože jsi šel pomoci týmu mužů a dlouhodobě se Ti tam vede dobře. Za to Tě moc chválím. Zároveň jsem na Tobě viděl, jak moc bys chtěl hrát za nás. Takže apel na ostatní hráče, aby se v příštím týdnu hlásil i někdo jiný, aby si Arsi mohl zahrát za nás. Většina z Vás je toho mocná. Souhlasíte? Průměrná známka týmu je 2,9. Nyní je důležité se dobře připravit na dalšího soupeře a odevzdat tam stejný týmový výkon, i když to bude asi na UMT. Co říkáte, půjde to?

Rodičům, moc děkujeme za povzbuzování. Myslím, že Vás kluci svým výkonem odměnili :-)

Závěrem chci moc poděkovat za pomoc s máváním Pavlovi K.