V sobotu 10.11.2018 shrnutí podzimní části sezóny 2018-2019.

12.11.2018 07:50

Shrnutí podzimní části sezóny 2018-2019

V sobotu dne 10.11.2018 po poledni jsme se sešli v restauraci na našem travnatém hřišti, abychom si zhodnotili uplynulou podzimní část sezóny 2018-2019. Nyní bych v krátkosti uvedl výsledky našeho snažení:

Letní soustředění v Brdech:

Sezóna nám začala již na letním soustředění v Brdech na fotbalové hřiště do Sportovního centra Věšín. Opět jsme se nezastavili a kluky bylo problém udržet na pokojích alespoň o poledňáku :-) Je jen škoda, že jsme nebyli celý tým. Přesto nás bylo dostatek na to, abychom sehráli první přípravné zápasy. Kluci si zde mezi sebou zvolili kapitána Matiju B. a jeho dva zástupce Ondru D. a Adama O. Těsně před zahájením sezóny jsme ještě poměřili síly s Brandýsem a Radotínem. Vše si postupně sedalo a většina kluků si teprve zvykala na velké hřiště.

Sezóna - podzim 2018:

Díky dobré jarní části sezóny se podařilo týmu SŽ udržet I.A třídu. O to víc bylo důležité, jak do sezóny vstoupíme. Myslím si, že to byla a je pro nás velká výzva :-) V naší skupině je celkem 10 týmů, což nám dalo 9 zápasů za půl-sezóny. K tomu jsme rozehráli i pohár FAČR. Do sezóny celkově vstoupilo 21 hráčů. Výsledky jednotlivých zápasů jsou uvedeny v tabulce:

Ze shrnutí je vidět, že se týmu podzimní část sezóny povedla a pouze 4x prohráli a 7x vyhráli. Celkové skóre je pozitivní, ale pouze při započtení gólů z poháru. Takže pro jaro bychom rádi skóre otočili do plusu bez pomoci pohárových utkání. Tým skončil na krásném 6. místě tabulky, kdy na čelo tabulky ztrácí pouze 3 body, což je vidět z oficiálních stránek fotbalu. Dole jsou pak statistiky domácích zápasů a zápasů venku. Více se nám dařilo venku.

 Individuální hodnocení

O naše góly a asistence se postaralo celkem neuvěřitelných 13 hráčů ze zmiňovaných 21 hráčů! Paráda. Pro lepší přehlednost jsem součty bodů a umístění shrnul do tabulky dole. Tam si dohledáte jednotlivé bodové hodnocení a pořadí. Nyní v součtu uvedu umístění na prvních příčkách, kde v závorce uvedu počet gólů a asistencí. Takže celkově se na prvním místě umístil Jundai HIGASHI 16 (14+2), 2) Matěj MOTTL 12 (4+8), 3) Matija BURKUŠ 6 (5+1), 4) Jiří BERÁNEK 4 (1+3), 5),........ všem, kdo bodovali moc gratuluju a moc je všechny chválím. Samozřejmě včetně ONDRY, který má úplně odlišný úkol :-) 

Střelci

Pro možnost vyhodnotit nejužitečnějšího hráče, jsme zavedli bodové hodnocení všech nominovaných hráčů. Známkování je nejhorší "1", nejlepší "10". Známka je průměrem 3 a to za "chuť hrát, radost ze hry, nasazení při zápase". Vždy jsem ještě přihlížel na maxima, které jsou schopni hráči dosáhnout. S průměrnou známkou 8,2 se na prvním místě umístil Matěj, sledován Ondrou se známkou 7,8 a pak jsou hned čtyři hráči se známkou 7,7 Jundai, Adam, Samuel a Kuba. Celý tým pak dosáhl na průměrnou známku 7,4.

Docházka

Výkony hráčů jsou závislé na jejich přístupu k tréninkům, proto byli vyhlášeni hráči s největší účastí na trénincích v podzimní části sezóny, kdy z celkových 29 tréninků byl na tréninku:

27x - Matěj M.

26x - David K., Matija B., Jakub K.

24x - Jiří B., Daniel D.

Plány

V zimní přestávce plánujeme odehrát zimní ligu na UMT FK Motorlet Praha, kde nás čeká celkem 6 zápasů. Ještě v Prosinci zajíždíme do Sedlčan na Vánoční turnaj. Začátkem Března pojedeme na ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. To vše budeme doplňovat přípravnými zápasy.

Poděkování

Všem hráčům, kteří nás reprezentovali při mistrovských a přípravných zápasech.

Velké poděkování samozřejmě patří realizačnímu týmu, který se snaží s každý hráčem pracovat individuálně a tím mu dávají větší klid na soustředění se při nácviku nových dovedností, což je u takto rozmanitého týmu, jako jsme my, klíčové. Takže VELKÉ poděkování patří kolegům trenérům: Jiřímu MOTTLOVI a Vasylovi GRUSHYNSKÉMU za spolupráci v této uplynulé části sezóny.

 

Další poděkování samozřejmě směřovalo k rodičům, kteří kluky a náš tým podporují finančně, odváží na zápasy, vodí kluky na tréninky, bouřlivě nás podporují. V neposlední řadě jim patří velké díky za přípravu pokrmů pro konání oslavy zakončení "dokopnou". Díky tomu jsme byli schopni být samostatní. Všem velké díky.

 

Další poděkování patřilo našemu mateřskému klubu TJ SOKOL ŘEPY, který nás podporuje a stará se o zajištění soutěží.

 

Další velké poděkování patří našemu hlavnímu sponzorovi firmě www.dovoz-jidel.cz (Beránkům) za kompletní zajištění občerstvení na dokopnou a zakoupení nové sady dresů pro další část sezóny a firmě KBJ (od Jiřího Mottla), která dodala sladkosti do balíčku a šáňa.

 

Další poděkování patří rodičům, kteří se nějakou měrou podílejí na chodu našeho týmu při zápasech, trénincích a turnajích:

Jiřímu MOTTLOVI - náš zapisovatel, bez kterého bychom neměli předchozí statistiky. 

 

Fotografové - hlavní Pavel DUBSKÝ a Jiří ONDRÁK - zvěčňují naše děti při akcích v jednotlivých zápasech.

 

Manželce Jarče - za velkou podporu, trpělivost a shovívavost, dále za roli vedoucí týmu při zápasech. 

Trenér