V sobotu 21.4.2018 mistrák doma s FC Přední Kopanina.

23.04.2018 08:47

V sobotu dopoledne jsme na našem hřišti přivítali soupeře FC Přední Kopanina. Terén byl mokrý, jelikož se "splašilo" kropení. Kluci byli upozorněni, že to bude znát na odskoku míče. Na marodce jsme stále měli zraněného Honzu a Adama. Pro zápas byli nominováni: Petros T., Vasyl G., Jiří B., Max I., Matěj M., Václav J., Samuel J., Tomáš H., Patrik H., Arsi B., Jakub K., Tomáš S.

1. poločas       4 : 5

Brankář: Tomáš S., góly: Arsi B. (Petros), Matěj M. (Venca), Petros T. (Matěj), Matěj M. (Jiří)

2. poločas       0 : 3

Brankář: Tomáš H.

Konečné skóre se zastavilo na prohře 4 : 8.

Čekali jsme houževnatého soupeře, takže jsme zvolili více defenzivní rozestavení se dvěma hráči ve středu zálohy. Již na podzim to nebyl se stejným soupeřem lehký zápas, kdy stylem své hry se hodně blíží svému názvu :-) Hru si od začátku příliš nekomplikovali. My jsme chtěli pokračovat v trendu hrát v pohybu, aby lítal balón a my se bavili fotbalem. Myslím si, že tak padaly všechny naše góly. Kdy jsme se jednoduchou kombinační hrou dostávali až do zakončení. Bohužel jsme stejně jako při zápase s FA Praha dostávali opět laciné góly, které soupeře nabudili ke větší snaze. Poločas jsme zvládli s menšími zaváháními, dali jsme si vlastní gól, zranil se nám Sam, ale nic nebylo ztraceno. Naopak to byla příležitost se více nabudit a zkusit se o výsledek ještě "poprat". Kluci skutečně chtěli kombinovat, byli v náběhu, mluvili, jenže.... Tolik nepřesných nahrávek jsem snad u nás ještě neviděl :-( Vždy to byl jen jednotlivec, ale nyní to byla většina týmu. Byla jen otázka času, kdy dostaneme gól, jelikož obránci si díky těmto nepřesnostem prakticky neodpočinuli a únava na nich postupem času byla patrnější a patrnější. Těchto nepřesností se musíme v příštích zápasech vyvarovat. No, a když se ještě přidalo, že jsme ani nebyli dostatečně důrazní v osobních soubojích a když klíčoví hráči nedokázali chvíli míč přidržet, museli jsme přijmout porážku. Musím říci, že jsem byl z výkonu v druhém poločase hodně smutný :-( Jsem vždy pozitivní a jen doufám, že je to pro nás do dalších zápasů poučení. Co říkáte? Zpřesníme ty zatracené nahrávky? Nyní v krátkosti hodnocení hráčů. Rád bych upozornil na všechny skutečnosti, které jsou ve známce obsaženy (viz. hodnocení prvního mistráku): Petros 7-chyběl Ti klid v soubojích 1:1, zapomínali jste se z Matějem vepředu a tudíž nefungovala mezi Vámi komunikace, nebál ses do zakončení, chtěl si hrát, Max 7-v první půli jsi opět dělal kličku do středu hřiště, stále si nevyužíval prostoru na stranách, to se však změnilo v druhé půli, kdy jsi šel hrát obránce a najednou to šlo, dobře si vyvážel po stranách až ta přesnost nahrávek, Vasyl 7-zatím stále sbíráš zkušenosti, pozor na to vybíhání dopředu, Jiří 8-opět si hrál na kraji zálohy a nebylo to špatný, chtěl si hrát, volal sis, ale také velké množství zkažených nahrávek, Matěj 7-dobře si rozehrál první poločas, pak ses přidal k našemu průměru a místo aby si míč podržel, tak si se začal míče zbavovat a jak už jsem psal u Petrose. Od Vaší spolupráce jsem si sliboval více, Venca 6-nevím, co se od posledního zápasu změnilo? A já se tak radoval, že už si ze sebe vše shodil a začneš si každý zápas užívat. Nezačal. Tomáš H. 6-také teprve sbíráš zkušenosti ze zápasů, příště si to chtěj více užít a dej o sobě herně i hlasově více vědět. Sam 7-první střídání nic moc, poté ses rozehrál a chtěl si, mluvil jsi, nabízel ses. Pak bohužel došlo ke zranění. Naštěstí se nepotvrdilo nic vážného. Arsi 7-nebál ses hrát, i si chtěl, ale ta přesnost, taky špatná a budeme muset ještě více zapracovat na té levé, co říkáš? Patrik 7-už jsi pochopil, že kličkování do dvou hráčů moc nefunguje a snažíš se dávat míč dříve od nohy. Kuba 8-ve třetím zápase sis udržel dobrý výkon, dobře jsi četl hru, v závěru už si toho měl plný zuby, co? Tomáš S. 6- vůbec si se nedostal do zápasu, myšlenkami si byl jinde, pro příště prosím lepší přípravu a namotivování na zápas, i když se také teprve rozkoukáváš. Děkuji. Průměrně nám vyšla známka 6,9, což je zatím nejhorší v jarní části sezóny. Nechci na Vás navalovat více stresu ze známkování, ale určitě je dobré sledovat trend celého týmu, protože 2, 3 hráči tento průměr prostě neutáhnou. Je to kolektivní hra, tak pojďte hrát jako jeden chlap, kdy jeden dýchá za druhého a ono to půjde. Věřte mi :-)

Rodičům děkujeme za povzbuzování. Adamovi a Honzovi, že přišli opět své spoluhráče podpořit. Jelínkům děkujeme za sladkou tečku.