Ve čtvrtek 31.5.2018 jsme sehráli další mistrák doma s SK Zbraslav.

01.06.2018 09:16

Ve čtvrtek odpoledne jsme předehrávali domácí zápas s SK Zbraslav. Soupeř, kterému jsme měli, co vracet. Co bylo podstatné, tak jsme chtěli navázat na výkon z minulého zápasu. Počasí nebylo úplně ideální, kdy rtuť teploměru došplhala až ke 30. Pro oba týmy však podmínky stejné. Na marodce jsme měli Honzu, Tomáše i Patrika. Pro zápas byli nominováni: Petros T., Vasyl G., Adam O., Max I., Jiří B., Matěj M., Samuel J., Arsi B., Václav J., Jakub K., Filip K., Tomáš S.

1. poločas      2 : 2

Brankář: Tomáš S., góly: Matěj M. (Petros), Petros T. (Matěj)

2. poločas      3 : 0

Brankář: Tomáš S., góly: Matěj M. (Arsi), Max I., Jakub K. (Petros)

Konečné skóre se zastavilo na výhře 5 : 2.

Do zápasu jsme vstoupili opravdu dobře a po 20 sekundách už jsme vedli 1:0, když se ze střední vzdálenosti trefil Matěj. Následoval dobrý tlak, který nám přinesl i další šance, které jsme bohužel nevyužili. Soupeř se oklepal z prvního tlaku a hra se postupně vyrovnala. Musím říci, že někteří hráči tomu svým špatným výkonem hodně napomohli. Na oba soupeřovy góly jsme nahráli my. Škoda. Těsně před přestávkou jsme mohli jít do vedení, bohužel v souboji 1:1 s brankářem Matěj nezachoval klid. O přestávce jsme dali hlavy dohromady a dohodli se, co změníme, abychom se dostali do herní pohody. Podařilo se :-) Kluci se zklidnili, zpřesnili a zrychlili nahrávky, najednou všichni chtěli hrát. Super. Soupeř se prakticky k ničemu nedostal. Co chválím je, že i když soupeř opět vytvořil obranný val, tak kluci si hráče povytahovali a poté udeřili. Pěkná podívaná.  Nyní v krátkosti hodnocení hráčů. Nutno podotknout, že toto bodování hodně ovlivnil výkon některých hráčů v prvním poločase: Petros 9-začal sis hru užívat, nebojíš se souboje 1:1, tentokrát chyběla střela ze střední vzdálenosti. Max 8-v prvním poločase si hodně ztrácel balóny, když si dělal stahovačky pod sebe. V druhé půli ses posunul na kraj zálohy a výborně si vyvážel míče. Škoda špatného zakončení. Vasyl 8-udržel sis chuť z minulého zápasu. Párkrát ses dostal do zakončení. Gól jsem Ti přál. Jiří 7-velké zklamání po tak výborném výkonu v minulém zápase. Nechtěl si hrát, hodně si kazil. V druhém poločase se to v obraně zlepšilo. Matěj 9-od první minuty jsi chtěl. To, že se něco nepovede, je lepší, než když ani nic nevyzkoušíš. Někdy je lepší si dát míč dřív od nohy a "neutápět" se mezi 3 soupeři. Adam 9-i když si přišel prakticky rovnou z lodě, tak ses dokázal dobře nastartovat na zápas. Hlavně v prvním poločase si jako jeden z mála bojoval jako tygr :-) Sam 7-bylo vidět, že nejsi úplně v pořádku. Chyběla Ti jiskra a chuť hrát. Do druhého poločasu už si radši nešel. Arsi 9-druhý zápas po sobě, kdy si odehrál dobrý zápas. Nebál ses hrát. Venca 7-zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním ses bál hrát do těla, míč si neměl pod kontrolou. V druhém přišel na hřiště úplně jiný Venca. Toho, kterého bychom chtěli stále! Ten co se nebojí hrát, dovoluje si, střílí, prostě se fotbalem baví. Kuba 7-podobně jako Jirka. Nechtěl si hrát, spousta nepřesností, proto ses objevil až na hrotě, kde sis alespoň udělal radost. Filip 8-zápas si odehrál dobře, aktivně ses zapojoval do kombinace, lépe ses vracel se svým hráčem. Tomáš S. 9-v prvním poločase si měl pár pěkných zákroků, kterými si tým podržel, v druhém poločase, když už si neměl tolik práce, si kluky povzbuzoval. Super. Průměrná známka 8,1. Byl jsem rád, že v druhém poločase jste si vyzkoušeli, že vše, co si říkáme před zápasem funguje a doufám, že ve Kbelých navážete na tuto hru, která Vás musí bavit :-)

Rodičům děkujeme za povzbuzování, Mottlům za sladkou tečku.