Ve středu 6.3.2024 přípravný zápas venku s FC Zličín

07.03.2024 07:04

Pro zápas byli nominováni: Vasyl G., Petr V., Maksim I., Matěj M., Arsi B., Ivan S., Jakub K., Denis J.K., Adam S., Tomáš L., Filip K., Dominik Š., Christian De M., Honza Š.

1. poločas      1 : 1

Brankář: Tomáš L., gól: Arsi B. (Matěj)

2. poločas      1 : 2

Brankář: Tomáš L., gól Filip K. (Matěj)

Konečné skóre se zastavilo na venkovní prohře 2 : 3.

Do přípravy jsme zařadili soupeře z vyšší přeborové soutěže FC Zličín, aby nás prověřili, jak jsme na tom. Kluci se do soupeře od první minuty doslova zakousli a bylo jen škoda, že tam něco nespadlo :-( Šancí na to bylo během první 15 minut dost. Nakonec jsme se dočkali po rohu, kdy v závaru Matěj našel Arsiho a ten se nemýlil. Pak se hra vyrovnala. Soupeř byl naučen míče nakopávat na rychlé útočníky. No a z ojedinělé akce se jejich útočník dostal za našeho obránce a naservíroval to spoluhráči před bránu 1:1. Nebylo potřeba panikařit, protože jste se snažili hrát s míčem a dobře jste kombinovali už od Tomáše z brány. Někdy to bylo na riziko, ale fungovalo to náramně. Paráda. V druhém poločase se dal očekávat zvýšený tlak soupeře, který opravdu přišel. Po zápase jsme se shodli, že jediným rozdílem mezi soupeřem a námi byla větší agresivita v osobních soubojích leckdy za hranicí, kdy už měl rozhodčí písknout. Nepískl. Beru to jako obrovskou zkušenost i pro Vás, že někdy je potřeba ukázat soupeři, že takto také hrát umíme :-) Soupeř pokračoval v nákopech, my pokračovali ve snaze vymyslet pěknou průnikovku. Soupeři se podařilo jít do vedení, kdy se šikovný útočník doslova protáhl kolem našich dvou hráčů na brankové čáře a prostřelil Toma. Zbytečný gól. Už měl být i s míčem za lajnou :-) Pravdou je, že to bylo v čase, kdy měl soupeř malinko navrch. Během krátké doby se nám podařilo po krásné kombinaci od obránců, až po útočníka podařilo srovnat, kdy ve finále Matěj šikovnou průnikovkou našel nabíhajícího Filipa a ten se konečně nemýlil :-) Už už to vypadalo, že se rozejdeme smírně a to by bylo asi zasloužené, jenže z přímáku soupeř dal "padající list" do vápna, kde se nejlépe zorientoval soupeř a dal vítěznou branku. Opět zbytečný gól. V takové fázi zápasu je potřeba už vše doslova odkopat :-) Za výkon a nasazení Vás všechny chválím a jsem moc rád, že jste si vyzkoušeli, že pokud všichni makáte, chcete hrát, držíte posty, apod. tak dokážete hrát i s takovými týmy. Díky.